SIR1C20B6
SOLID STATE RELAY
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
SIR1C20B6
SIR1C20B6 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NC (1 Form B)
Load Current 20 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC
Package / Case Module
Part Status Obsolete
Voltage - Input 190 ~ 290VAC/DC
Voltage - Load 0 V ~ 230 V