SIL24-1A75-71L
REED RELAY SPST 0.5A 24V
Seri / Aile Numarası
SIL24-1A75-71L
SIL24-1A75-71L Hakkında
Standex Electronics tarafından üretilen SIL24-1A75-71L, 24VDC coil voltajı ile çalışan SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda bir reed röledir. 0.5A kontakt akım kapasitesine sahip bu bileşen, 12mA coil akımında çalışır ve non-latching tipte tasarlanmıştır. 0.7ms işletme süresi ve 0.1ms serbest bırakma süresi ile hızlı anahtarlama işlemi gerçekleştiren bu röle, 500VAC veya 500VDC'ye kadar anahtarlama voltajına dayanabilir. -20°C ile 70°C arasında çalışan bileşen, 16.8VDC'de çalışması ve 3.6VDC'de serbest bırakılması gerektirir. Through-hole montajı ve PC pin terminasyon stiline sahip olup, kontrol devreleri, otomasyonlar, sinyalleme sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 12 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 500 mA
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 3.6 VDC
Operate Time 0.7 ms
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Part Status Active
Release Time 0.1 ms
Switching Voltage 500VAC, 500VDC - Max