SI5347B-B-GMR
IC CLK BUFFER PLL 64QFN
Seri / Aile Numarası
SI5347B
SI5347B-B-GMR Hakkında
SI5347B-B-GMR, Skyworks Solutions tarafından üretilen bir saat üreticisi ve PLL (Phase-Locked Loop) entegre devresiyedir. Bu bileşen, LVCMOS, LVDS, LVPECL ve Crystal giriş türlerini destekleyen diferansiyel giriş/çıkış yapısına sahiptir. Maksimum 350MHz frekans işleme kapasitesine ve 5:8 giriş/çıkış oranına sahiptir. CML, HCSL, LVCMOS, LVDS ve LVPECL çıkış seçenekleri sunmaktadır. 64-pin VFQFN (9x9mm) yüzey montajlı paket ile sağlanan bu IC, -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 1.71V ile 3.47V arasında beslenme gerilimi gerektirir. Telekomünikasyon, veri merkezi, ağ araçları ve yüksek hızlı seri iletişim uygulamalarında saat senkronizasyonu ve frekans sentezi için kullanılır.
Divider/Multiplier Yes/No
Frequency - Max 350MHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Package / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Part Status Obsolete
PLL Yes
Ratio - Input:Output 5:8
Supplier Device Package 64-QFN (9x9)
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.47V