SI5347A-D-GM
IC BASE/BLANK PROTOTYPING 64QFN
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
SI5347A
SI5347A-D-GM Hakkında
SI5347A-D-GM, WEC tarafından üretilen programlanabilir saat üreticisi ve frekans sentezleyici entegre devresidir. PLL tabanlı bu bileşen, 712.5MHz'e kadar maksimum frekans çıkışı sağlayarak LVCMOS, LVDS, LVPECL ve Crystal giriş türlerini destekler. Diferansiyel giriş ve çıkış kapasitesi ile CML, HCSL, LVCMOS, LVDS ve LVPECL çıkış formatlarını destekler. 5:8 oran ile divider fonksiyonları barındıran devre, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 1.71V-3.47V besleme voltajında uyumludur. 64-pin VFQFN paketinde sunulan komponent, haberleşe sistemleri, veri akışı yönetimi, senkronizasyon uygulamaları ve test/ölçüm cihazlarında kullanılır.
Divider/Multiplier Yes/No
Frequency - Max 712.5MHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Package / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Part Status Active
PLL Yes
Ratio - Input:Output 5:8
Supplier Device Package 64-QFN (9x9)
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.47V