SI5347A-B-GMR
IC CLK BUFFER PLL 64QFN
Seri / Aile Numarası
SI5347A
SI5347A-B-GMR Hakkında
SI5347A-B-GMR, Skyworks Solutions tarafından üretilen bir saat tamponu ve PLL entegre devresine (IC) sahip saat/zamanlama bileşenidir. Bu bileşen, LVCMOS, LVDS, LVPECL ve Crystal giriş türlerini destekleyerek, CML, HCSL, LVCMOS ve LVDS/LVPECL çıkış formatlarında 712.5MHz'e kadar frekans çıktısı sağlar. 5:8 giriş:çıkış oranına sahip PLL yapısı ve dahili frekans sentezleyici özelliği sayesinde, yüksek hızlı dijital sistemlerde, telekomünikasyon uygulamalarında, veri merkezi bileşenlerinde ve yayın/profesyonel video ekipmanlarında kullanılır. 1.71V-3.47V beslenme voltajı aralığında çalışabilen bileşen, -40°C ile 85°C arasında stabil performans gösterir. Surface mount 64-VFQFN paketinde sunulan bu bileşen, şu anda obsolete durumdadır.
Divider/Multiplier Yes/No
Frequency - Max 712.5MHz
Input LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Package / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Part Status Obsolete
PLL Yes
Ratio - Input:Output 5:8
Supplier Device Package 64-QFN (9x9)
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.47V