SH4R7M250ST
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SH4R7M250ST
SH4R7M250ST Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SH4R7M250ST, 4.7µF kapasitans ve 250V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür özelliğine sahip bu kondansatör, genel amaçlı elektronik uygulamalarında güç kaynağı filtrasyonu, AC/DC dönüştürücüler ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 42.33Ohm ESR değeri ile düşük frekans uygulamalarında 50mA, yüksek frekansta 80mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Parça şu anda üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 42.33Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 80 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V