SH471M6R3ST
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SH471M6R3ST
SH471M6R3ST Hakkında
SH471M6R3ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 470 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V rated gerilim ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through hole radial montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 2000 saat 105°C ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 730 mOhm ESR değeri ve 10 kHz'de 336 mA ripple current özelliği ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve analog devreler gibi genel endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 730mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 336 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V