SH470M250ST
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SH470M250ST
SH470M250ST Hakkında
SH470M250ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 47 µF kapasitans değeri ve 250V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 4.23Ohm ESR değeri ile 120Hz'de çalışmaya uygun olan bu kondansatör, 2000 saat ömre sahiptir (105°C'de). -25°C ile 105°C arasında güvenli işletme sağlayan bileşen, 10kHz'de 368mA ve 120Hz'de 230mA ripple akımını desteklemektedir. Through-hole konnektör tipi ile PCB'lere direkt lehimlenmesi mümkündür. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.23Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 368 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V