SH470M035ST
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SH470M035ST
SH470M035ST Hakkında
SH470M035ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 47 µF kapasiteli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj türüne sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışmaz. 120Hz'de 3.95Ohm ESR değerine ve 2000 saat ömrüne (105°C'de) sahiptir. ±20% toleransla üretilen komponent, 10kHz'de 161mA ve 120Hz'de 115mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses devreler ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, Radial Can paketinde sunulmaktadır. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.95Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 161 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V