SH3R3M200ST
CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SH3R3M200ST
SH3R3M200ST Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SH3R3M200ST, 3.3 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilir. ±20% tolerans aralığında, 60.29Ohm ESR değeri ile through-hole montajı destekler. 36 mA düşük frekans (120 Hz) ve 57.6 mA yüksek frekans (10 kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60.29Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 57.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V