SH330M160ST
CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SH330M160ST
SH330M160ST Hakkında
SH330M160ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 33µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere uygun hale getirilmiştir. ±20% tolerans ve 2000 saatlik 105°C'de ömür süresi özelliklerine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 120Hz'de 6.03Ohm ESR değeri, 180mA ripple akımı kapasitesi (120Hz) ve 288mA ripple akımı kapasitesi (10kHz) ile güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devrelerinde kullanılabilir. Obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.03Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 288 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V