SH330M050ST
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SH330M050ST
SH330M050ST Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SH330M050ST, 33 µF kapasitansı ve 50V nominal gerilimi olan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garanti eden kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 120Hz'de 105 mA ve 10kHz'de 147 mA ripple akımı kapasitesi bulunan bu komponen, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 4.82 Ohm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.82Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 147 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 105 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V