SH220M063ST
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SH220M063ST
SH220M063ST Hakkında
SH220M063ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 22 µF kapasitesi ve 63 V rated voltage'ı olan radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türünde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. ±20% toleransa sahip olan komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömüre sahiptir (105°C'de). 120 Hz'de 6.03 Ohm ESR değeri ile karakterize edilir. Düşük frekans bölgesinde 90 mA (120 Hz) ve yüksek frekans bölgesinde 126 mA (10 kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.03Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 126 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V