SH101M063ST
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
SH101M063ST
SH101M063ST Hakkında
SH101M063ST, WEC tarafından üretilen 100 µF kapasitansında radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır. 2000 saatlik ömür süresi 105°C'de garanti edilir. Through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 120Hz'de 1.33Ω ESR değerine sahip bileşen, 10kHz'de 364mA ve 120Hz'de 260mA riple akım toleransına sahiptir. ±20% kapasite toleransı ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.33Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 364 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V