SGL41-20-E3/1
DIODE SCHOTTKY 20V 1A DO213AB
SGL41
SGL41-20-E3/1 Hakkında
SGL41-20-E3/1, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyottur. 20V ters gerilim ve 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. DO-213AB (MELF) paketinde sunulan bu bileşen, 500mV maksimum ileri gerilime ve 500µA ters sızıntı akımına sahiptir. -55°C ile +125°C arasında çalışabilir. Fast recovery özelliği ile 500ns'den kısa anahtarlama süresi sağlar. Düşük gerilim uygulamalarında, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve hızlı anahtarlama devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuştur (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 110pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 20 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case DO-213AB, MELF
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package GL41 (DO-213AB)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 500 mV @ 1 A