SFF2002GHC0G
DIODE GEN PURP 100V 20A ITO220AB
Seri / Aile Numarası
SFF2002GHC0G
SFF2002GHC0G Hakkında
SFF2002GHC0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 100V 20A kapasitesinde bir genel amaçlı doğrultma diyotudur. Fast recovery tipi bu diyot, 35 ns reverse recovery time ile yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab paketinde sunulan bileşen, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. 975 mV forward voltage düşüşü ile ve 10 µA reverse leakage akımı ile karakterize edilen bu diyot, güç kaynakları, konvertörler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında doğrultma görevinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 90pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 100 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 975 mV @ 10 A