SFF2001GH
DIODE GEN PURP 20A 50V ITO220AB
Seri / Aile Numarası
SFF2001
SFF2001GH Hakkında
SFF2001GH, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen genel amaçlı doğrultucu diyot dizisidir. Ortak katot konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, 20A ortalama düzeltme akımı ve 50V maksimum ters gerilim kapasitesine sahiptir. TO-220-3 Full Pack, izole tab paketinde sunulan komponentin ileri gerilimi 10A akımda 975mV civarındadır. 35ns ters kurtarma süresine sahip hızlı geri dönüş diyotu özelliği nedeniyle güç kaynakları, frekans dönüştürücüler, motor sürücüleri ve endüstriyel doğrultucu uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. Through-hole montaj tipidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 50 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 975 mV @ 10 A