SFF1002GAH
DIODE GEN PURP 10A 100V ITO220AC
Seri / Aile Numarası
SFF1002GAH
SFF1002GAH Hakkında
SFF1002GAH, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen genel amaçlı fast recovery diyot dizisidir. Ortak anot konfigürasyonuna sahip 1 çift diyot içerir. Maksimum 10A DC ortalama doğrultulmuş akım ve 100V ters gerilim ile tasarlanmıştır. TO-220-3 full pack, izole tab pakete montajlı through-hole bağlantı sağlar. 35ns ters kurtarma süresine (trr) ve 975mV maksimum ileri gerilim değerine (5A'da) sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Anahtarlama güç kaynakları, konvertörler, invertörler ve diğer güç dönüştürme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 975 mV @ 5 A