SFF1002GA C0G
DIODE GEN PURP 100V 10A ITO220AB
Seri / Aile Numarası
SFF1002GA
SFF1002GA C0G Hakkında
SFF1002GA C0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 100V/10A kapasitesindeki genel amaçlı doğrultucu diyottur. Fast recovery tipi teknolojisiyle 35 ns'lik düşük reverse recovery time değerine sahiptir. TO-220-3 full pack izole tab paketlemesi ile sağlanan bu diyot, endüstriyel güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen komponentin 975 mV maksimum forward voltage ve 10 µA reverse leakage akımı özellikleri vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 70pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 100 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 975 mV @ 5 A