SFF1002G
DIODE GEN PURP 10A 100V ITO220AC
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SFF1002G
SFF1002G Hakkında
SFF1002G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen genel amaçlı doğrultucu diyot dizisidir. TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab paketinde sunulan bu bileşen, ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi 10A (DC) ve maksimum DC ters voltajı 100V'tur. 975 mV forward voltage (5A'de) ve 35 ns reverse recovery time ile karakterize edilmiştir. Fast recovery diyot teknolojisine sahip olup, -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Güç kaynakları, AC-DC konvertörler, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda doğrultma işlemi gerektiren devrelerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 975 mV @ 5 A