SFAF2007G C0G
DIODE GEN PURP 500V 20A ITO220AC
Seri / Aile Numarası
SFAF2007G
SFAF2007G C0G Hakkında
SFAF2007G C0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 500V/20A kapasiteli standart doğrultma diyotudur. TO-220-2 paket ile gelen bu bileşen, hızlı iyileşme zamanına (35 ns) sahip olup 20A ortalama doğrultulmuş akım sağlayabilir. 1.7V tipik forward voltaj ile minimum güç kaybı sunmaktadır. -55°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklı olan bu diyot, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalarda doğrultma elemanı olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 150pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 500 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 500 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.7 V @ 20 A