SFAF2001G C0G
DIODE GEN PURP 50V 20A ITO220AC
Paket/Kılıf
TO-220-2 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SFAF2001G
SFAF2001G C0G Hakkında
SFAF2001G C0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen genel amaçlı doğrultma diyotudur. 50V ters gerilim kapasitesine ve 20A ortalama doğrultulmuş akım özellikleriyle DC güç kaynakları, anahtarlamalı güç kaynakları (SMPS), güç inverterleri ve motor kontrol devrelerinde kullanılan hızlı geri kazanım diyotudur. TO-220-2 pakete sahip olan bileşen, -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. 35 ns'lik düşük ters kazanım süresi (trr) ile yüksek frekanslı uygulamalarda anahtarlama kayıplarını azaltır. 975 mV'luk maksimum ileri gerilim düşüşü, verimli enerji dönüştürme uygulamalarında tercih edilmesini sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 170pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 50 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 975 mV @ 20 A