SF3-DC12V
RELAY SAFETY 4PST 6A 12V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
SF3
SF3-DC12V Hakkında
Panasonic SF3-DC12V, 12VDC bobine sahip 4PST (3 Form A, 1 Form B) konfigürasyonunda çalışan güvenlik rölesiydir. 6A kontakt akım kapasitesine ve AgSnO-Au kontak malzemesine sahiptir. 9.6VDC işletme geriliminde çalışmaya başlar, 1.2VDC'de bırakılır. 30ms işletme ve 15ms serbest bırakma süresine sahiptir. 250VAC veya 30VDC'ye kadar anahtarlama gerilimine dayanıklıdır. -40°C ile 70°C arasında çalışabilir. Through Hole montajı için uygun PC pin terminaline sahiptir. Endüstriyel kontrol, makine güvenliği ve oto kontrol sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 12VDC
Contact Form 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 6 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9.6 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 30 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Part Status Active
Release Time 15 ms
Switching Voltage 250VAC, 30VDC - Max