SF2002GHC0G
DIODE GEN PURP 100V 20A TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
SF2002
SF2002GHC0G Hakkında
SF2002GHC0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen genel amaçlı doğrultma diyodudur. 100V ters voltaj ve 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile güç uygulamalarında, AC-DC dönüştürücülerde, enerji kaynağı devrelerinde ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. TO-220-3 paket tipi ile yüksek termal iletkenlik sağlar. 35ns reverse recovery time ile hızlı kurtarma özelliğine sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 80pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 100 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 975 mV @ 10 A