SEKR47M400ST
CAP ALUM 0.47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SEKR47M400ST
SEKR47M400ST Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SEKR47M400ST, 0.47µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj değeri ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygun bu komponentin ±20% tolerans aralığı bulunmaktadır. Through-hole radial montaj tipine sahip olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü garantilenir (105°C'de). 564.67Ohm ESR değeri ve 14mA düşük frekans ripple akımı (120Hz) ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları ve filtre devrelerinde tercih edilebilir. Olmuş durumda (Obsolete) olduğundan yeni tasarımlarda yerine geçen modern alternatifler dikkate alınmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 564.67Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V