SEKR47M350ST
CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SEKR47M350ST
SEKR47M350ST Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SEKR47M350ST, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 0.47 µF kapasitans değeri ve 350V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saatlik ömür ömrü ile hesaplanan komponent, through-hole montaj türü sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarında kolayca uygulanabilir. 564.67Ω ESR (Equivalent Series Resistance) değerine sahiptir. Radial Can paket tipi ile klasik elektronik devrelerde tercih edilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 564.67Ohm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V