SEKR47M200ST
CAP ALUM 0.47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SEKR47M200ST
SEKR47M200ST Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SEKR47M200ST, 0.47 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Polar yapısı, ±20% toleransı ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 423.5 Ohm ESR değeri @ 120Hz ve 2000 saatlik ömür @ 105°C ile güç kaynakları, ses devreleri, filtreleme ve coupling/decoupling uygulamalarında tercih edilir. Through-hole montaj tipi klasik PCB tasarımlarında kolaylık sağlar. Ripple current kapasitesi 19.2 mA @ 10 kHz ve 12 mA @ 120 Hz'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 423.5Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V