SEKR47M100ST
CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SEKR47M100ST
SEKR47M100ST Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SEKR47M100ST, 0.47µF kapasitansı ve 100V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa formatında through-hole montajı destekler. Kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat yaşam süresi sunar. ESR değeri 120Hz'de 282.33Ohm olup, 10 kHz'de 14mA ve 120Hz'de 10mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu polar kondansatör, eski tasarımların yerine geçme (replacement) veya mevcut stokların tamamlanması amacıyla kullanılabilir. Lütfen dikkat: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 282.33Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V