SEK472M6R3ST
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SEK472M6R3ST
SEK472M6R3ST Hakkında
SEK472M6R3ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4700 µF kapasitans değeri ve 6.3 V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 mOhm ESR (120 Hz'de) değeri ile düşük empedans özellikleri, 1.584 A ripple akım kapasitesi (10 kHz) güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog uygulamalarda filtreleme işlemleri için uygun kılmaktadır. Through-hole montaj tipi, radial can paketlemesi ile PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.584 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V