SEK471M035ST
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SEK471M035ST
SEK471M035ST Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SEK471M035ST, 470µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans aralığında, 400mOhm ESR değeri ile sahip olan bileşen, -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantilidir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V