SEK102M010ST
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SEK102M010ST
SEK102M010ST Hakkında
SEK102M010ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 1000µF kapasiteli, 10V rated gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 290mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılma için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür değeri garanti eder. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme aplikasyonlarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V