SEK101M035ST
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SEK101M035ST
SEK101M035ST Hakkında
SEK101M035ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 100µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V voltaj ratingine sahip bu radial montajlı komponent, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 1.86Ohm ESR değeri ile düşük frekans uygulamalarda veri filtreleme, güç kaynakları ve genel amaçlı devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.86Ohm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V