SEK100M400ST
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SEK100M400ST
SEK100M400ST Hakkında
SEK100M400ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 10 µF kapasiteli, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 26.54Ω ESR değeri ile düşük frekans uygulamalarında, 95 mA @ 120 Hz ve 171 mA @ 10 kHz ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik devreler başta olmak üzere çeşitli uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26.54Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 171 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V