SEK100M200ST
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SEK100M200ST
SEK100M200ST Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SEK100M200ST, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu radial montajlı komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi ile endüstriyel ve tüketici elektroniği devrelerinde güç kaynağı filtreleme, düşük frekans çalışmaları ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% toleransı ve 19.9Ohm ESR değeri ile tasarım esnekliği sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19.9Ohm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V