SEK100M050ST
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
SEK100M050ST
SEK100M050ST Hakkında
SEK100M050ST, WEC tarafından üretilen 10µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial montaj tipinde Through Hole kasa ile sağlanan bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ve 15.92Ohm ESR değerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, bağlantı ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15.92Ohm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V