SE20DJ-M3/I
DIODE GEN PURP 600V 3.9A TO263AC
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
SE20DJ
SE20DJ-M3/I Hakkında
SE20DJ-M3/I, Vishay tarafından üretilen 600V 3.9A kapasiteli genel amaçlı doğrultma diyodudur. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulan bu diyot, 3 µs ters kurtarma süresi ve standard hızlı kurtarma özellikleri ile başarılı şekilde çalışır. 1.2V maksimum forward voltajı ve -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı bulunmaktadır. AC/DC güç kaynakları, motor kontrol devreleri, invertörler ve anahtarlamaya dayalı güç uygulamalarında kullanılır. 25 µA @ 600V ters sızıntı akımı ve 150pF kapasitans @ 4V, 1MHz değerleri sağlamaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 150pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3.9A
Current - Reverse Leakage @ Vr 25 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab) Variant
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 3 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AC (SMPD)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 20 A