SE10DJHM3/I
DIODE GEN PURP 600V 3A TO263AC
Seri / Aile Numarası
SE10DJHM3
SE10DJHM3/I Hakkında
SE10DJHM3/I, Vishay tarafından üretilen 600V 3A kapasiteli genel amaçlı doğrultma diyotudur. TO-263-3 (D²Pak) yüzey monte paketinde sunulan bu bileşen, 3 µs hızlı geri kazanım süresi ve 1.15V iletkendirme gerilimi ile doğrultma uygulamalarına uygundur. -55°C ile 175°C arasında çalışabilen bu diyot, anahtarlama güç kaynakları, invertör devreleri ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. 67pF kapasitansı ve 15µA ters sızıntı akımı sayesinde düşük parazit etkisi sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 67pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 15 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Reverse Recovery Time (trr) 3 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AC (SMPD)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.15 V @ 10 A