SDT5H100LP5-7
DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI5
Seri / Aile Numarası
SDT5H100LP5
SDT5H100LP5-7 Hakkında
SDT5H100LP5-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky doğrultma diyotudur. 100V ters voltaj ve 5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. PowerDI™ 5 yüzey monte paketinde sunulan bu bileşen, 660mV maksimum ileriye doğru voltaj düşüşü ile verimli enerji dönüşümü sağlar. 500ns'den daha kısa geri kurtarma süresi sayesinde hızlı anahtarlama uygulamalarına uygundur. -55°C ile +150°C arasında çalışan bu diyot, anahtarlama güç kaynakları, invertörler, AC/DC dönüştürücüler ve düşük voltaj doğrultma devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3.5 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 660 mV @ 5 A