SDT12A120P5-7
DIODE SCHOTTKY 120V 12A POWRDI 5
SDT12A120P5
SDT12A120P5-7 Hakkında
SDT12A120P5-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 120V 12A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. PowerDI 5 yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 800 mV (12A'da) forward voltaj ve 500 µA (120V'de) reverse leakage akımı ile karakterizedir. -55°C ile +150°C arasında çalışabilen bu diyot, 500ns'den kısa recovery time'a ve hızlı anahtarlama özelliklerine sahiptir. Güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, enerji hasat uygulamaları ve frekans dönüştürme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 120 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 12 A