SDT10A45P5-7
SCHOTTKY RECTIFIER PDI5 T&R 1.5K
SDT10A45P5
SDT10A45P5-7 Hakkında
SDT10A45P5-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 10A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. PowerDI™ 5 yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 45V maksimum ters voltajı ve 470mV maksimum ileri voltaj düşüşü ile karakterizedir. -55°C ile +150°C arasında çalışabilen diyot, fast recovery özelliğine sahip olup, anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve motor kontrol devrelerinde kullanılır. 300µA ters kaçak akımı, düşük güç kaybı gerektiren uygulamalar için uygun performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 470 mV @ 10 A