SDM40E20LS-7
DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V SOT23-3
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
SDM40E20LS
SDM40E20LS-7 Hakkında
SDM40E20LS-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. SOT-23-3 yüzey montaj paketinde sunulan bu komponent, 1 çift seri bağlı diyot konfigürasyonuna sahiptir. 20V maksimum reverse voltaj ile tasarlanan cihaz, 400mA ortalama doğrultulu akım kapasitesine ve 310mV maksimum forward voltaj değerine (100mA'de) sahiptir. İleri kurtarma süresi 500ns'den az olan bu hızlı diyot, -65°C ile 125°C junction sıcaklık aralığında çalışabilir. Düşük forward voltaj kaybı sayesinde güç kaybını minimize eder. Anahtarlama uygulamaları, RF demodülatörleri, koruma devreleri ve düşük voltaj doğrultma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 400mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 250 µA @ 20 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 125°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-23-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 310 mV @ 100 mA