SDM2A20CSP-7
DIODE SCHTKY 20V 2A X3-WLB1406-2
Paket/Kılıf
2-XDFN
Seri / Aile Numarası
SDM2A20CSP
SDM2A20CSP-7 Hakkında
SDM2A20CSP-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 20V 2A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. Surface mount X3-WLB1406-2 paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 530 mV'luk ileri gerilim düşüşü ve 80 µA'lık ters kaçak akımı sayesinde düşük güç kaybı sağlar. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Fast recovery özelliği (500ns altında) ve 70pF kapasitansi, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, RF uygulamaları ve diğer yüksek frekanslı elektronik devrelerde kullanılması için uygun kılar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 70pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 80 µA @ 20 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package X3-WLB1406-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 2 A