SDM20E40C-7-F
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SC59-3
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
SDM20E40C
SDM20E40C-7-F Hakkında
SDM20E40C-7-F, Diodes Incorporated tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyot dizisidir. TO-236-3 (SC-59) paketinde sunulan bu komponent, ortak katot konfigürasyonunda bir çift diyot içerir. 40V maksimum ters voltaj derecesi ile yüksek frekanslı anahtarlama ve hızlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. Diyot başına 400mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 500ns'den az hızlı geri kazanım süresi sayesinde güç kaynakları, anahtarlamalı modüller ve RF uygulamalarında tercih edilir. -30°C ile 125°C arasında güvenilir çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 400mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 70 µA @ 25 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -30°C ~ 125°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SC-59-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 500 mV @ 200 mA