SDM1U20CSP-7
DIODE SCHTKY 20V 1A X3-WLB1406-2
Paket/Kılıf
2-XDFN
Seri / Aile Numarası
SDM1U20CSP
SDM1U20CSP-7 Hakkında
SDM1U20CSP-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 20V Schottky doğrultucu diyottur. 1A ortalama doğrultulmuş akım ve 440mV iletkenim geriliminde çalışır. Surface Mount X3-WLB1406-2 paketinde sunulan bu bileşen, hızlı iyileşme süresi (≤500ns) ve düşük kapasitans (76pF @ 4V) özellikleri sayesinde anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve voltaj denetleme devrelerinde kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışır ve düşük ters sızıntı akımı (100µA @ 20V) içerir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 76pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 20 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package X3-WLB1406-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 440 mV @ 1 A