SDM05U40CSP-7
DIODE SCHTKY 40V 500MA X3WLB1006
Paket/Kılıf
2-XDFN
Seri / Aile Numarası
SDM05U40CSP
SDM05U40CSP-7 Hakkında
SDM05U40CSP-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 40V rated Schottky doğrultucu diyottur. 500mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip ve X3-WLB1006 Surface Mount paketinde sunulmaktadır. Fast recovery özelliği ile 500ns'den kısa switching zamanına ve -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 460mV forward voltage değeri ve 75µA reverse leakage akımı karakteristiğinde tasarlanmıştır. Güç kaynakları, AC-DC konvertörler ve düşük gerilim uygulamalarında rectification işlemi için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 35pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 500mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 75 µA @ 40 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package X3-WLB1006-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 460 mV @ 500 mA