SDI1001700
SSR 100A - 1700VDC - CTRL 24-48V
Üretici
Celduc
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
SDI1001700
SDI1001700 Hakkında
Celduc SDI1001700, 100A yük akımı kapasiteli DC tipi katı hal rölesidir (SSR). 24-48VDC kontrol gerilimi ile çalışan bu komponenti, 0-1700V arasındaki DC yükleri anahtarlamak için kullanabilirsiniz. SPST-NO (1 Form A) devre yapısına sahip rölesi, şasi montajı için tasarlanmıştır. 35Ω maksimum on-state direnci ile düşük ısı kaybı sağlar. Endüstriyel uygulamalar, güç denetimi, motor kontrol ve yüksek voltaj DC devre anahtarlaması gibi alanlarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 100 A
Mounting Type Chassis Mount
On-State Resistance (Max) 35 Ohms
Output Type DC
Package / Case Module
Part Status Active
Voltage - Input 24 ~ 48VDC
Voltage - Load 0 V ~ 1700 V