SDI0501700
SSR 50A - 1700VDC - CTRL 24-48VD
Üretici
Celduc
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
SDI0501700
SDI0501700 Hakkında
Celduc SDI0501700, 50A yük kapasitesine sahip DC katı hal rölesidir. 24-48VDC kontrol giriş voltajı ile çalışan bu SPST-NO (Form A) tipi röle, maksimum 750VDC yük voltajına kadar uygulanabilir. On-state direnci 35 mOhms ile karakterize edilen bu modül, chassis mount konfigürasyonunda sunulur. Düşük sızıntı akımı ve mekanik rölelere kıyasla uzun ömür avantajları sunan SSR, endüstriyel kontrol sistemleri, güç dağıtım uygulamaları, test cihazları ve otomatizasyon sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 50 A
Mounting Type Chassis Mount
On-State Resistance (Max) 35 mOhms
Output Type DC
Package / Case Module
Part Status Active
Voltage - Input 24 ~ 48VDC
Voltage - Load 0 V ~ 750 V