SD175SB45A.T2
PIV 45V IO 30A CHIP SIZE 175MIL
Seri / Aile Numarası
SD175SB45A
SD175SB45A.T2 Hakkında
SD175SB45A.T2, SMC Diode Solutions tarafından üretilen 45V/30A kapasitesine sahip Schottky doğrultma diyotudur. Die paketlemesi içinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamaları için optimize edilmiş 500ns'den küçük recovery time'a sahiptir. 640mV forward voltage ve 800µA reverse leakage akımı özellikleriyle güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, boost konvertörleri ve yüksek frekanslı anahtarlama devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-55°C ile 175°C arası) ile endüstriyel ve otomotiv uygulamalarında güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1600pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case Die
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Die
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 640 mV @ 30 A