SD060SE45B.T1
PIV 45V IO 3A CHIP SIZE 60MIL SQ
Seri / Aile Numarası
SD060SE45B
SD060SE45B.T1 Hakkında
SD060SE45B.T1, SMC Diode Solutions tarafından üretilen 45V PIV ve 3A IO kapasitesine sahip Schottky doğrultma diyodudur. Die paket tipinde surface mount uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, hızlı iyileştirme özellikleri (≤500ns) ve düşük forward voltage (510mV @ 3A) ile karakterize edilir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen bu diyot, anahtarlama uygulamaları, güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve yüksek hızlı doğrultma devrelerinde kullanılır. 180pF kapasitanstan (5V, 1MHz) ve 300µA reverse leakage akımından (45V) sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 180pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case Die
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Die
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 510 mV @ 3 A