SCT-0750-010
CURRENT SENSE MAGNALAB 10A:333MV
Üretici
Aim Dynamics
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
SCT-0750
SCT-0750-010 Hakkında
SCT-0750-010, Aim Dynamics tarafından üretilen MagnaLab akım sensörüdür. 10A nominal akım ölçüm kapasitesine sahip bu sensör, AC akım ölçümleri için tasarlanmıştır. 30Hz ile 1kHz frekans aralığında çalışan cihaz, ±1% doğruluk ve ±1% linearity değerlerine sahiptir. Ratiometric voltage çıkış sağlayan sensör, single pass-through modülü olarak serbest asılı (free hanging) montaj tipine uyum gösterir. -20°C ile 110°C aralığında stabil performans sunarak endüstriyel ve ticari uygulamalarda kullanılmaya uyundur. Tek kanallı yapısı ile kompakt tasarım sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±1%
Current - Sensing 10A
For Measuring AC
Frequency 30Hz ~ 1kHz
Linearity ±1%
Mounting Type Free Hanging
Number of Channels 1
Operating Temperature -20°C ~ 110°C